Rekisteröidy

Yhteystiedot

Jokikone Oy
Teollisuuskatu 24
80100 Joensuu

Puhelin: 010 3878 100

Olemme avoinna
1.8 - 30.4.
arkisin 8-17,
la 10-14

Sesonki aikaan
1.5 - 31.7.
arkisin 8-18,
la 10-14

Puhelujen hinnat 010 -numeroihin soitettaessa: Matkapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (alv 24%), lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (alv 24%)

HUOM! Mikäli kaikki linjamme ovat varattuja puhelusi yhdistyy vastaajapalveluun, muista sanella myös puhelinnumerosi, soittajan numero ei tallennu vastaajaan automaattisesti.

Ota yhteyttä, anna palautetta tai tervehdi muuten vain.

Viereisellä lomakkeella voit jättää meille yhteydenottopyynnön. Kerro lyhyesti mistä asiasta haluaisit saada lisätietoja, niin otamme sinuun mahdollisimman pian yhteyttä.

Kiitos yhteydenotostasi!

Laitemyynti

Marko Halonen

Puhelin: +358 10 3878 102

marko.halonen@jokikone.fi

Veli-Pekka Halonen

Puhelin: +358 10 3878 104

veli-pekka.halonen@jokikone.fi

Pekka Alenius

Puhelin: +358 10 3878 123

pekka.alenius@jokikone.fi

Varaosat

Niko Kukkurainen

Puhelin: +358 10 3878 124

niko.kukkurainen@jokikone.fi

Onni Tuomi

Продавец-консультант, который может обслужить Вас также и на русском языке

Puhelin: +358 10 3878 109

onni.tuomi@jokikone.fi

Vesa Silvennoinen

Puhelin: +358 10 3878 120

vesa.silvennoinen@jokikone.fi

Joonas Halonen

Puhelin: +358 10 3878 117

joonas.halonen@jokikone.fi

Ajovarusteet

Niko Kukkurainen

Puhelin: +358 10 3878 124

niko.kukkurainen@jokikone.fi

Johanna Halonen

Harjoittelija

Puhelin:

johanna.halonen@jokikone.fi

Veneily- ja kalastustarvikkeet

Ari-Pekka Sorsa "A-P"

Puhelin: +358 10 3878 125

ari-pekka.sorsa@jokikone.fi

Kari Aalto

Puhelin: +358 10 3878 119

kari.aalto@jokikone.fi

Huollon ajanvaraus

Jari Puustinen

Jälkimarkkina päällikkö

Puhelin: +358 10 3878 112

jari.puustinen@jokikone.fi

Huoltomekaanikot

Jari Kärnä

Puhelin: +358 10 3878 122

jari.karna@jokikone.fi

Ari Eskelinen

Puhelin: +358 10 3878 113

ari.eskelinen@jokikone.fi

Jussi Sissonen

Puhelin: +358 10 3878 121

jussi.sissonen@jokikone.fi

Konsta Lahtinen

Puhelin:

konsta.lahtinen@jokikone.fi