Rekisteröidy

Yhteystiedot

Jokikone Oy
Teollisuuskatu 24
80100 Joensuu

Puhelin: 010 3878 100

Olemme avoinna
arkisin 8-17,
la 10-14

 

Puhelujen hinnat 010 -numeroihin soitettaessa: Matkapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (alv 24%), lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (alv 24%)

Puhelinpalvelussamme on valikko:

1. Laitemyynti, kaikki uudet ja käytetyt koneet ja laitteet, rahoituspalvelut

2.Huolto, huollon ajanvaraus ja huoltotiedustelut, huoltoneuvojen ja tuetetuen osalta pyydämme olemaan yhteydessä laitetoimittajan huoltoneuvontapalveluun, yleensä numero ja yhteystiedot löytyy omistajan käsikirjasta.

3. Varaosat ja tarvikkeet, tilaukset ja tiedustelut kaikiin meillä myynnissä olevien laitteiden osalta.

4. Kalastus ja veneily tarvikkeet, tilaukset ja tiedustelu,  käyttö- ja laiteopastuksessa ja tuetetuen osalta pyydämme olemaan yhteydessä laitetoimittajan neuvontapalveluun, yleensä numero ja yhteystiedot löytyy omistajan käsikirjasta

Ota yhteyttä, anna palautetta tai tervehdi muuten vain.

Viereisellä lomakkeella voit jättää meille yhteydenottopyynnön. Kerro lyhyesti mistä asiasta haluaisit saada lisätietoja, niin otamme sinuun mahdollisimman pian yhteyttä.

Kiitos yhteydenotostasi!

Laitemyynti

Marko Halonen

Puhelin: +358 10 3878 102

marko.halonen@jokikone.fi

Veli-Pekka Halonen

Puhelin: +358 10 3878 104

veli-pekka.halonen@jokikone.fi

Pekka Alenius

Puhelin: +358 10 3878 123

pekka.alenius@jokikone.fi

Varaosat

Onni Tuomi

Продавец-консультант, который может обслужить Вас также и на русском языке

Puhelin: +358 10 3878 109

onni.tuomi@jokikone.fi

Vesa Silvennoinen

Puhelin: +358 10 3878 120

vesa.silvennoinen@jokikone.fi

Ajovarusteet

Johanna Halonen

Puhelin:

johanna.halonen@jokikone.fi

Huollon ajanvaraus

Huollon ajanvaraus

Puhelin: +358 10 3878 100

info@jokikone.fi

Huoltomekaanikot

Jari Kärnä

Puhelin: +358 10 3878 122

jari.karna@jokikone.fi

Jussi Sissonen

Puhelin: +358 10 3878 121

jussi.sissonen@jokikone.fi

Konsta Lahtinen

Puhelin:

konsta.lahtinen@jokikone.fi