Rekisteröidy

Yhteystiedot

Jokikone Oy
Teollisuuskatu 24
80100 Joensuu

Puhelin: 010 3878 100

Olemme avoinna
arkisin 8-17,
la 10-14

 

Puhelujen hinnat 010 -numeroihin soitettaessa: Matkapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (alv 24%), lankapuhelimesta soittaessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min (alv 24%)

Puhelinpalvelussamme on valikko:

1. Laitemyynti, kaikki uudet ja käytetyt koneet ja laitteet, rahoituspalvelut

2.Huolto, huollon ajanvaraus ja huoltotiedustelut, huoltoneuvojen ja tuetetuen osalta pyydämme olemaan yhteydessä laitetoimittajan huoltoneuvontapalveluun, yleensä numero ja yhteystiedot löytyy omistajan käsikirjasta.

3. Varaosat ja tarvikkeet, tilaukset ja tiedustelut kaikiin meillä myynnissä olevien laitteiden osalta.

4. Kalastus ja veneily tarvikkeet, tilaukset ja tiedustelu,  käyttö- ja laiteopastuksessa ja tuetetuen osalta pyydämme olemaan yhteydessä laitetoimittajan neuvontapalveluun, yleensä numero ja yhteystiedot löytyy omistajan käsikirjasta

Ota yhteyttä, anna palautetta tai tervehdi muuten vain.

Viereisellä lomakkeella voit jättää meille yhteydenottopyynnön. Kerro lyhyesti mistä asiasta haluaisit saada lisätietoja, niin otamme sinuun mahdollisimman pian yhteyttä.

Kiitos yhteydenotostasi!

Laitemyynti

Marko Halonen

Puhelin: +358 10 3878 102

marko.halonen@jokikone.fi

Veli-Pekka Halonen

Puhelin: +358 10 3878 104

veli-pekka.halonen@jokikone.fi

Pekka Alenius

Puhelin: +358 10 3878 123

pekka.alenius@jokikone.fi

Arto Taulio

Puhelin: +358 10 3878 103

arto.taulio@jokikone.fi

Varaosat ja tarvikkeet

Onni Tuomi

Продавец-консультант, который может обслужить Вас также и на русском языке

Puhelin: +358 10 3878 109

onni.tuomi@jokikone.fi

Vesa Silvennoinen

Puhelin: +358 10 3878 120

vesa.silvennoinen@jokikone.fi

Huollon ajanvaraus

Pasi Parviainen

Puhelin: +358 10 3878 112

pasi.parviainen@jokikone.fi

Huoltomekaanikot

Jari Kärnä

Puhelin: +358 10 3878 122

jari.karna@jokikone.fi

Jussi Sissonen

Puhelin: +358 10 3878 121

jussi.sissonen@jokikone.fi

Konsta Lahtinen

Puhelin: +358 10 3878 129

konsta.lahtinen@jokikone.fi

Harri Kirjavainen

Puhelin: +358 10 3878 124

harri.kirjavainen@jokikone.fi

Laskutus

Eevi Halonen

Puhelin:

eevi.halonen@jokikone.fi

Verkkokauppa

Alisa Halonen

Puhelin: +358 50 362 8429

alisa.halonen@jokikone.fi

Sosiaalinen media

Joonas Halonen

Puhelin:

joonas.halonen@jokikone.fi